Bulut Santral Servisi bulut teknolojisi üzerinden santral hizmetini tüm şubeleriniz için en ekonomik şekilde sunar. Yüksek santral maliyetleriniz düşer, operasyonel sorunlarınız çözülür. En pratik kurulum hem de masrafsız İsterseniz telefon numaranız aynı kalsın. 20 dakikada tüm altyapı kurulumunuz tamamlanır. Santraliniz ofisinizde yer işgal etmez. Telefonunuz da fişe taktığınız anda çalışır. İlk kurulumdan itibaren zaman veya para kaybetmeden işinizin başına geçebilirsiniz. Her telefon mutlaka açılır En yoğun günlerde bile hiç bir çağrıyı kaçırmazsınız. çağrı raporları, görüşmelerin kaydı. Bulut Santral teknolojisi operatör yardımı olmadan kendisi çalışır. Kolayca ayarları yapın, dilediğinizde ayar değişikliğini kendiniz yapın. Kesintisiz Hizmet Masrafsız ve Sürekli Bakım Bulut santraliniz esnek teknolojisi sayesinde işiniz ve şube ağınızla birlikte büyür. Büyürken size ek kurulum maliyetleri çıkarmaz. Santralinizin tüm bakımları ücretsizdir. Bakım esnasında hizmetiniz kesintiye uğramaz.

Konferans görüşmesi :  Konferans özelliği ile herhangi bir ek ücret olmadan, eş zamanlı olarak üç kişilik bir görüşme sağlar. çağrı bekletmeye ya da ikinci bir çağrıya gerek duyulmadan toplu görüşmeler yapılır.
Çağrı yönlendirme : Dışarıda olduğunuzda, çağrılarınızın dilediğiniz numaraya yönlendirilmesi, sesli mesaj ve daha sonra dinlemek üzere bu mesajların telefonunuza ya da e-posta adresinize iletilebilmesidir.
Detaylı çağrı kaydı : Gelen aramaları, yapılan aramaları ve cevaplanmamış çağrıları tarih, saat ve arama türüne göre veritabanında saklar. Tüm görüşme detaylarınız cihazınızın hafızasına bağlı kalmadan saklanır.
Sesli yanıt hizmeti : Gelen çağrıları belirlediğiniz karşılama anonsu ile dilediğiniz dahililere, gruplara veya farklı bir numaraya yönlendirir.
Gelişmiş çağrı transferi : Gelen çağrıları istediğiniz birimdeki, istediğiniz kişiye onayını alarak veya onaysız olarak aktarmanızı sağlar.
Çağrı karşılama grubu : Şirketinizin departmanları içindeki kullanıcıları gruplayarak çağrı geldiği anda tüm dahililerin aynı anda, sıralı veya en az konuşma yapana göre çalmasını sağlar.
Kuyruk :  Dahili hat meşgul ise arayan kişileri sıralandırarak bekletir ve içerideki dahililer müsait oldukça sıralı olarak çağrıları içeri alır. Böylelikle çağrı kaybınızı minimuma indirmiş olur.
Başka bir dahiliden çağrı çekme : Kendi telefonunuzdan farklı bir masada çalan telefonu kolaylıkla çekip cevaplamanızı sağlar.
Çağrı bekletme : Görüşme esnasında gelen başka bir çağrıyı sinyal ile haber verir, mevcut görüşmeyi beklemeye alır ve bekletme esnasında sonradan gelen çağrıyı yanıtlamanızı sağlar.
Rahatsız etmeyin modu : Müsait olmadığınız durumlarda tüm çağrıları, sesli mesaj kutunuza düşürmek üzere engeller. Böylece rahatsız edilmek istemediğinizde görüşmelerinizi ertelemenizi sağlar.
Beni bul hizmeti : Alışılmış yönlendirme servislerine ek olarak aynı anda dilediğiniz birkaç telefona birden yönlendirme yaparak nerede olursanız olun gelen çağrının size ulaşmasını sağlar.
Ses Kaydı : Görüşmelerin kayıt altına alınması, istenilen zaman Bulut Santral arayüzünden dinlenmesi, gerektiğinde ise abone sunucularına aktarılmasını sağlar.
Fax to E-mail : Gelen fakslarınızın e-postanıza iletilmesini sağlar.
BULUT SANTRAL İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ ?..
Techmaris Bulut Santral Marmaris
AKILLI
Sabit telefonunuz artık “çok akıllı”…
Sabit telefonunuzu arayanlar sizin için hazırlayacağımız “hoş geldiniz” anonsu ile karşılanır. “Ücretsiz PBX özelliği” tek telefon numarası ile eş zamanlı sınırsız çağrı alabilirsiniz; asla “meşgul çalmaz”. Her arayan karşılama anonsu ile karşılanır, bekleme müziği ile bekletilir. Beklemek istemeyenler ya da cevap alamayan müşteriler “sesli mesaj kutusu” özelliğiyle mesajını bırakır. Bırakılan sesli mesajlar mail adresinize ses kaydı olarak derhal bildirilir. Böylece ulaşılamama problemi yaşamazsınız.

HAREKETLİ
Sabit telefonunuz artık “sabit değil; hareketli”…
Ofisinizde olmadığınız zamanlar için; “ücretsiz CEP uygulaması” ile sanki ofisteymiş gibi cep telefonunuzdan cevap verebilirsiniz. Ofisinize gelen çağrı size masanızdaki dahili telefona aktarılır gibi yönlendirilebilir. Dilerseniz tablette, Bilgisayarda ya da cepte; “Sabit telefonunuz artık hep sizinle birlikte!”

KONTROLLÜ
Sabit telefonunuz artık “kontrolünüz altında”…
Ofis telefonlarınızın tamamını, sizin için hazırladığımız web tabanlı “Kontrol Paneli” üzerinden istediğiniz yerden takip edebilirsiniz. Kaçan çağrıları görebilir, telefon hatlarınızdan yapılan çağrıların detaylarını kontrol edebilirsiniz.İsterseniz hizmet kalitesi amacıyla “tüm görüşmelerinizin ses kayıtlarını tutabilirsiniz“. Kontrol panelinizden “SMS” atabilir, ses kayıtlarını dinleyebilir, ses dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

UCUZ
Sabit telefonunuz artık “gerçekten ucuz”…
Ofis telefonunuz sabit durduğu için ödediğiniz sabit ücretleri tamamen kaldırıyoruz. İsterseniz yeni numara tahsis edelim, isterseniz; Mevcut telefon hatlarınızı taşıyın, ödediğiniz “sabit ücretlerin hepsinden kurtulun”. Numaranız aynı kalsın, faturanız sıfırlansın; konuşursanız, “konuştuğunuz kadar ödeyin!”
Şubeleri olan işyerleri için tek fatura ile tüm şubeleri yönetmek mümkün, üstelik şubeler arası görüşmeler tamamen ücretsiz.
Hareketli Sabit Telefon
Etiketler
Bulut santral hizmeti bulut santral fiyatları bulut santral kurulumu bulut santral türk telekom millenicom bulut santralim bulut santral sistemleri bulut santral online işlemler bulut santral telefon santrali bulut santral nedir nasıl kurulur bulut santral avantajları bedava bulut santral ücretsiz bulut santral hizmeti marmaris bulut santral kurulumu marmaris bulut santral fiyatları marmaris bulut santral satışı marmaris bulut santral servisi marmaris bulut santral teknik bakım servis marmaris millenicom bulut santral satış icmlrbulut içmeler bulut santral satış
BULUT SANTRAL NEDİR?
Yandex.Metrica