Halka açık yerlerde internet kullanımı veren işletmeler, toplu internet sağlayıcı olarak ilgili kanunda tanımlanıştır. 5651 sayılı yasa ile ilgili her kurum için belirli yükümlülükler gelmiştir.
Güvenli WiFi ile 5651 sayılı yasaya uygun olarak giriş ve çıkış log kayıtlarını artık tutabileceksiniz. Yasaklı siteler olarak bilinen uygunsuz içerikli sayfalar  Güvenli WiFi ile otomatik olarak engellenmekte ve sizin kanuni bir yaptırımla karşılaşmanız engellenmektedir.
Güvenli WiFi Veri merkezi bağlantısı ile 5651 sayılı kanuna uygun log kaydı tutmanızı ve üzerinize düşen yükümlülükleri eksiksiz olarak yerine getirmenizi sağlar.

Güvenli Wi-Fi İnternet Sistemi ile tanışmalısınız. Güvenli WiFi Kullanıcı başına hız limitlemesi yaparak internet bağlantısının verimini arttırır.
Güvenli WiFi İnternet yayınını tamamen sizin kontrolünüze verir. Güvenli WiFi ile Müşterilerinizin internete bağlı kalma sürelerini belirleyebilir, hangi sitelere girebileceklerine, size sunulan panel üzerinden müdahale edebilirsiniz.
Güvenli WiFi Kullanıcı karşılama sistemi sayesinde kablosuz ağınızı kullanacak olan  müşterilerinizin isim, mail ve gsm numaraları arşivlenerek müşteri veritabanı oluşturmanızı sağlamaktadır.
Belirli zamanlar düzenlemiş olduğunuz kampanyaları yada etkinliklerinizi zahmetsizce ve son derece ucuz bir maliyetle müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.
Bağlantı sağlandıktan sonra müşterilerinize sürpriz promosyon gönderebilir. İşletmeniz hakkında kısa anketler düzenleyerek müşterilerinizin hizmetleriniz hakkınızdaki geri dönüşlerini öğrenebilirsiniz
Dikkat!..
İnternet Suçlarına Ortak Olmayın
İnternetinizi müşterilerinizle paylaşıyor musunuz?
5651 sayılı yasa kapsamında almanız gereken önlemler nelerdir?.. 
Performans ve kanuni yükümlülüklerinizi yerine getirmenizin yanında sosyal medya desteği de bulunmaktadır.
Facebook beğeni ve paylaşım, Twitter ve Instagram takip özellikleri ile dilerseniz müşteriniz internete bağlanmadan önce sizin belirlediğiniz kriterlere göre beğeni ve takip işlemlerini yaparak internetinizi kullanabilir.
Böylelikle hem sizin gönüllü reklamlarınızı yapar, hem de devamlı takipçiniz olur.

Kolay Kurulum Hızlı Başlangıç

Satın almış olduğunuz Güvenli WiFi cihazını modeminize bağlayarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Cihaz üzerinde bulunan boş portlar ile ilave verici kullanarak yayın alanınızı genişletmeniz mümkündür.
Güvenli WiFi ile
    - Tek bir internet bağlantınız varsa müşteriye ayrı, kullanmış olduğunuz sisteme ayrı hız ve kapasitede internet vermeniz mümkündür.
    - Karşılama ekranını özelleştirebilir Türkçe ve İngilizce olarak istediğiniz mesajı yazabilirsiniz.
    - Günlük kullanım süresi ve hız limitini müşteri başına ayarlayabilirsiniz.
    - Kullanım müşteri açısından da kolaydır. Çünkü sizden şifre istemeden cihaza bağlanır, kayıt işleminden sonra internetinizi kullanmaya başlar.
    - Kullanıma başladığında sizin girmiş olduğunuz siteye yönlenir
Güvenli Wi-Fi ile Yüksek Performans

Modemlerinize ek olarak takılan Güvenli WiFi cihazımız, internet kullanımınızı kayıt altında tutma yükümlülüğünüzü son derece pratik bir yolla ve düşük maliyetle çözmenizi sağlar.Güvenli WiFi ile Internet akışınızı düzenleyerek daha verimli ve yüksek performanslı bir internet hizmeti sunabilirsiniz.
Ayrıca firewall özelliği ile internetinize dışarıdan gelen saldırıları da önleyerek hız kayıplarınızı azaltır. Tüm altyapı on-line paneller ile tarafınızdan yönetilmektedir.

Etiketler
Güvenli wifi  5651 sayılı kanun marmaris Loglama nedir loglama yazılımı loglama cihazı loglama çözümleri loglama yazılımları loglama yapmak marmaris loglama nasıl yapılır 5651 loglama cihazı yazılımı nedir güvenli wi-fi  loglama cihazı fiyatı loglama ne demektir loglama kanunu log kayıtları log kaydı tutan modem log kaydı 5651 kanun log kayıtları log kuralları log kayıt cihazı log kaydı tutan modem log kayıtları silme güvenli WİFİ log kaldırma log alma log analyzer log analizi 5651 nolu yasa log alma programı log analytics log yönetimi nasıl yapılır log yazılımı log yasası log tutma yasası log kaydı yasası log kayıtları yasası 5651 log yasası güvenli Wİ-Fİ internet log yasası marmaris internet loglama 5651 yasa log log kanunu log tutma kanunu guvenli wifi  5651 sayılı kanun uyarınca internet kayıtları nerede tutulur  içmeler internet kayıtları kaç yıl saklanır internet kayıtlarının tutulması internet kayıt programı guvenli WİFİ hotspot shield hotspot nedir hotspot VPN hotspot yazılımları hotspot yazılım hotspot çözümleri wifi kayıt programı internet suçlarından korunma yöntemleri log kayıtlarının tutulması zorunlu mu internet kayıtlarının tutulması yasal kimler log tutmalı internet paylaşımı yapmak yasal mı interneti paylaşmak yasak mı log tutma mecburiyeti  5651 sayılı kanun ne diyor zaman damgası nedir kablolu veya kablosuz internet sağlayan Oteller, Restoranlar, Alışveriş Merkezleri, Kafeler, Internet Kafeler, Üniversiteler, Kobi'ler, Fabrikalar vb. için kullanıcı hareketlerini saklama zorunluluğu 5651 no'lu yasa ile ilgili Telekomünikasyon Kurumu (TİB) her kurum için bazı yükümlülükler getiriyor. 4 Mayıs 2007 tarihinde kabul edilen yasa ve paralelinde yayınlanan yönetmelikler ile kurum ve kuruluşlar aşağıdaki yükümlülükleri yerine getirmek zorundadır. İç IP adres dağıtım loglarının toplanması (DHCP Logları) Kullanıcıların web erişim olaylarının toplanması Kullanıcıların web erişimlerinde içerik tabanlı filtre uygulanması (URL Filtering) Oluşan verilerin bütünlük değerlerinin (hash) zaman damgası ile saklanması ve gizliliğinin temin edilmesi tchmrs3
Yandex.Metrica